Finanse 2016 – darmowy arkusz do prowadzenia budżetu

Jak utrzymać w ryzach domowy budżet? Jak sprawdzić na co wydajemy niepotrzebnie pieniądze? Zaplanuj finanse na 2016 rok- bezpłatnie, szybko i skutecznie! 

Poprzednie próby organizacji finansów na papierze i w wersji elektronicznej przekonały mnie, że najwygodniej jest planować budżet w Excelu. Raz w tygodniu wyciągam paragony z koperty i wpisuję poszczególne kwoty w odpowiednie rubryki. I tyle. Nic więcej nie muszę robić, arkusz myśli za mnie 😉

Darmowy arkusz do prowadzenia domowego budżetu w trzech walutach do wyboru znajdziesz tu.
Jeśli chcesz pobrać budżet na 2016 w euro – kliknij tu, jeśli w funtach- tutaj, a jeśli w złotówkach- tu.

Wyjaśnienia jak prowadzić budżet domowy na podstawie mojego arkusza kalkulacyjnego znajdziesz tutaj. W razie jakichkolwiek pytań możesz się śmiało ze mną kontaktować 🙂

Mam nadzieję, że prowadzenie budżetu domowego nie jest dla was zbyt uciążliwe i macie już wypracowane swoje metody na utrzymanie finansów w ryzach.

Życzę spełnienia wszystkich celów, na które oszczędzacie! 
Martyna Tadrowska - wulkan energii. Kocham alpaki, uczę hiszpańskiego i robię za korpobiurwę z HRów :) Mocno mnie nosi, chcę spróbować ile się da i co chwilę wymyślam coś nowego. Zapnij pasy i czytaj mnie tutaj i oglądaj na yt. Co sobie będziesz żałować :)
Posts created 155

4 thoughts on “Finanse 2016 – darmowy arkusz do prowadzenia budżetu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top