Obudź swoją kreatywność- bookcrossing

Skoro w każdym z nas tkwi potencjał- dlaczego nie mamy go odkryć i dzielić się nim z innymi?

W ostatniej poniedziałkowej piątce pisałam Wam o spotkaniu w księgarni PolAnglo w Bydgoszczy i o tym, że otrzymałam na nim książkę w prezencie. Została ona pochłonięta na raty (mimo chęci ukończenia lektury od razu) i zaliczam ją do bardzo dobrych pozycji. W trakcie czytania do głowy przychodziły tysiące myśli: od zwątpienia przez wyśmianie aż do inspiracji.

“Obudź swoją kreatywność” widzieliście już pewnie na moim instagramie. Dagmara Gmitrzak oprócz lekkości pióra ma dla mnie dar trafiania w samo sedno, przez co wybaczyłam kilka stron tekstu sprzecznego z moimi przekonaniami. Zaczynam się otwierać i pozbywać dylematu pt.”muszę się skupić na jednym” -nie muszę 🙂 Ogólnie zbyt wiele byłoby do opisywania jeśli chodzi o moje pomysły, więc zostawiłam je sobie do spisania w ciekawy zeszycik.

Jedną z moich inspiracji mogę Wam zdradzić a nawet Was włączyć w jej wykonanie. Czytałyście “Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”? Strasznie podobał mi się pomysł na wysyłanie sobie wzajemnie jednego egzemplarza dżinsów między koleżankami. Początkowo książkę chciałam komuś sprzedać lub podarować (dążę do minimalizmu), jednak potem pomyślałam, że mogę zorganizować bookcrossing.

Jak to widzę?
Egzemplarz książki jest jeden, ze mnie blogerka żadna (więc i oferty nie spływają obfitym strumieniem), a inspiracji na tych stronach bez liku. Wniosek? Mogę wysłać książkę jednej z Was, która po przeczytaniu poda książkę dalej zainteresowanym osobom. Ten pomysł powstrzymał mnie od zakreślania inspiracji i wklejania karteczek z komentarzami. Jasne że najprostszą opcją byłoby kupno książki lub e booka ale pomysł jest akurat taki by spełnić moją zachciankę z dzieciństwa i teraz podrzucam go Wam.

 Co Wy na to? Realizujemy bookcrossing i dzielimy się pomysłami? Czekam na odpowiedź 🙂

 

Martyna Tadrowska - wulkan energii. Kocham alpaki, uczę hiszpańskiego i robię za korpobiurwę z HRów :) Mocno mnie nosi, chcę spróbować ile się da i co chwilę wymyślam coś nowego. Zapnij pasy i czytaj mnie tutaj i oglądaj na yt. Co sobie będziesz żałować :)
Posts created 155

0 thoughts on “Obudź swoją kreatywność- bookcrossing

  1. Ja także bardzo chętnie! Mam mega zajawkę na wszystko co dotyczy kreatywności, przerabiam Drogę Artysty Julie Cameron. Gdyby mój egzemplarz nie był tak intensywnie przeze mnie eksploatowany to też bym wysłała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top