O mnie

Witaj na blogu,

którego autorką jest Martyna Tadrowska znana jako  iTysia

Z radością i zaangażowaniem uczę języka hiszpańskiego, choć zdarza mi się też nauczać angielskiego. Moje serce wciąż bije w rytm hiszpańskich rytmów (chociaż obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii  znów w Polsce) a ja z uśmiechem na ustach zarażam Was tą miłością 🙂

 Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona mówiących po hiszpańsku – napisz do mnie

 
 

Blog powstał po części z potrzeby zapisania niektórych z miliona pomysłów i myśli, zaś po części z ekshibicjonizmu i chęci poznania nowych ludzi. 

Nigdy nie umiałam zdecydować się na jedną czynność lub dziedzinę, co widać po mnie i moim chaosie – zarówno tutaj jak i na moim youtube. Jeśli chaos i nadmiar energii to dla Ciebie coś pozytywnego – z pewnością się dogadamy 🙂

Jestem totalną mieszanką – w trakcie studiowania administracji odkryłam swoje powołanie i dałam się ponieść miłości do hiszpańskiego. Owocem tej miłości są nie tylko dyplomy ukończenia studiów, lecz także umiejętności i pasja do nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego.

Obecnie, po przygodach w brytyjskich szkołach jako nauczycielka języka hiszpańskiego, pracuję w jednym z korpo i osiadłam w Polsce. Na jak długo? Nie wiem, już mnie nosi, ale chwilowo grzecznie siedzę na tyłku i pracuję zdalnie (jak większość). 

Rozgość się w moim chaosie. 


Znajdziesz mnie także: 


facebook 

instagram

youtube

bloglovin

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top