Powody do radości

Z ciekawości zajrzałam w statystyki bloga. A tam, w wyszukiwanych słowach kluczowych znalazłam “powody do radości”. Skoro ktoś szuka – znajdzie. Oto moje powody do radości.

Zacznijmy od tego, że o powodach do radości pisałam z okazji moich urodzin. Od tamtej pory nie robiłam podsumowania, ale może już na to czas? Rzadko doceniamy to, co jest pozytywnego. Mam wrażenie, że w naszym społeczeństwie panuje moda na narzekanie. Za zimno, za gorąco, pada, wieje, za mocno świeci słońce, za krótko/ długo spaliśmy i tak można bez końca. A najwięcej do powiedzenia mają osoby najmniej obciążone obowiązkami. Ale może mi się wydaje, w każdym razie chciałabym, byśmy radośnie patrzyli na życie 🙂

Cieszę się, ponieważ wszystkie wcześniejsze powody do radości nadal ją sprawiają a poza tym mam mnóstwo energii i chęci do działania. Zaczęłam doceniać siebie i swoje drobne i większe dokonania, o ostatnim powodzie do radości pisałam Wam ostatnio tutaj. Cieszy mnie, że wstałam rano, świeci słońce i mam co jeść. Ludzie dookoła, nawet ci mściwi, życzący mi źle napędzają mnie do tego, by być szczęśliwą. Nic tak ich nie boli jak szczęście innych. Gdzieś mignął mi cytat, że naszym podstawowym obowiązkiem jest być szczęśliwym. I chyba ta myśl powinna nam towarzyszyć.

Nawet jeśli to tak wygląda, kto nam zakaże “biec” ścieżką do celu?  Albo stanąć na chodniku, rozejrzeć się dookoła, zauważyć piękno natury i życia?Znajdźcie własne, nawet maciupkie powody do radości i spotęgujmy je 🙂

Nikt nie żyje za nas, więc nie dajmy się tłamsić! A jakie są Twoje powody do radości?

Martyna Tadrowska - wulkan energii. Kocham alpaki, uczę hiszpańskiego i robię za korpobiurwę z HRów :) Mocno mnie nosi, chcę spróbować ile się da i co chwilę wymyślam coś nowego. Zapnij pasy i czytaj mnie tutaj i oglądaj na yt. Co sobie będziesz żałować :)
Posts created 155

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top