Misiowacja listopadowa 2016 + konkurs

Dokładnie rok temu przyszedł mi do głowy pomysł, by zmotywować do systematycznej nauki nie tylko siebie, lecz również Was, zamieszczając na blogu misiowację listopadową. Jeśli chcesz dołączyć do grona uczących się języków obcych i wziąć udział w konkursie – czytaj dalej 🙂


Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy – witaj w gronie uczących się języków obcych z misiowacją! Mam nadzieję, że misiowacja pozwoli Ci zabrać się za robotę z radością i każdego dnia pokolorujesz odpowiedni kawałek kolorowanki w ramach nagrody za zrealizowany cel. O tym jak planować naukę przy pomocy mojego plannera pisałam tutaj, a jeśli masz jakieś pytania – śmiało możesz pisać.

Tradycyjnie do Waszej dyspozycji jest planner nauki klik oraz kolorowanka na każdy dzień miesiąca klik. Dodatkowo, jak zawsze, działają dwie grupy wsparcia, do których możecie dołączyć:
-grupa misiowacyjna na facebooku klik
– grupa dla uczących się hiszpańskiego klik

A teraz konkurs. Nagroda związana jest z nauką języka obcego (mogło być inaczej? 😉 )- jest to stworzony przeze mnie, specjalnie dla Ciebie plan nauki na cały miesiąc z uwzględnieniem Twoich potrzeb.

Napisz w komentarzu jakiego języka obcego (lub języków) się uczysz i w jakim celu oraz co sprawia Ci największą trudność i przekonaj mnie, że to właśnie Tobie powinnam pomóc układając Ci plan nauki i motywując do pracy 🙂 Na zgłoszenia czekam do 20.11. do godziny 20:00 czasu polskiego.

Martyna Tadrowska - wulkan energii. Kocham alpaki, uczę hiszpańskiego i robię za korpobiurwę z HRów :) Mocno mnie nosi, chcę spróbować ile się da i co chwilę wymyślam coś nowego. Zapnij pasy i czytaj mnie tutaj i oglądaj na yt. Co sobie będziesz żałować :)
Posts created 155

4 thoughts on “Misiowacja listopadowa 2016 + konkurs

 1. Jestem pierwsza?:)
  Ok uczę się niemieckiego bo teraz od roku mieszkam tu i chcę oraz muszę się go uczyć:)
  Uczyłam się w Polsce angielskiego i hiszpańskiego.
  Ale to hiszpański jest moją "miłością". Uwielbiałam słuchać muzyki, i poznawać nowe słowa. Kupowałam gazety "Si gracias" uczyłam koleżanki, chciałam uczyć syna…
  A teraz jestem tu i nie potrafię do niego wrócić. Wyrzuty sumienia ze powinnam niemiecki bo ważniejszy. Brak motywacji i chęci czasami. Patrzę na moją polkę na kilka pozycji hiszpańskich i mam nadzieje ze do nich wrócę. Bez planu, bez innej osoby będzie ciężko. I może to wydać się śmieszne ale bardzo chcę wrócić i uczyć go i doskonalić:)

 2. Uczę się 4 języków obcych więc dobry plan nauki jest mi bardzo potrzebny! Uczę się niemieckiego i 3 języków romańskich (hiszpańskiego najkrócej, włoskiego z największym zaangażowaniem i francuskiego by nie zmarnować pracy, którą kiedyś w niego włożyłam). Wszystkich tych języków uczę się dla przyjemności, by móc czytać książki w oryginale i by dogadać się podróżując – bo te języki często związane są ze wspaniałymi krajami i kulturami. Staram się poświęcać każdemu językowi mniej więcej tyle samo czasu, uczę się codziennie. Największa trudność? Wymowa. Rzadko ćwiczę mówienie, bo wolę czytać i słuchać. Basia Majewska-Kosik

 3. Potrzebuję dobrego planu nauki, bo kocham naukę języków obcych, chciałabym uczyć się efektywnie 5 z nich, które kocham, a są to: francuski, włoski, hiszpański, angielski i portugalski brazylijski. Francuski znam na poziomie zaawansowanym, włoski-średniozaawansowanym, hiszpanski-obecnie powrót do nauki po dłuuugiej przerwie, angielski-chciałabym go znać lepiej, port braz-raczkuję, kocham tę melodię!Problemem jest czas i decyzja co do celów językowych-jestem mamą dwójki i wciąż zastanawiam się czy robić za jakiś czas certyfikat z włoskiego na C1, bo jesli tak to powinnam całą intensywna uwagę poswiecac wlasnie jemu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top