Koniec misiowacji, czyli zmiany nadchodzą! + co u mnie?

Bardzo długo zabierałam się do tego wpisu. Nie wiedziałam, czy zostawić akcję motywacyjną na blogu czy nie. Ostatecznie podjęłam decyzję. Misiowacji mówimy papa, adiós, ciao, bye (wstawcie pożegnanie w jakimkolwiek języku), za to niedługo powitamy coś nowego.


Miotałam się długo, a może miotał mną szatan? Z jednej strony chciałam zostawić misiowację przy życiu, z drugiej – statystyki są nieugięte, nie interesuje ona Was na tyle, bym to ciągnęła. W dodatku potrzebuję przypływu świeżości. Zatem ogłaszam – comiesięczny wpis motywacyjny zmieni swoją formę i o wszystkim dowiecie się już niedługo.

Nie wiem na ile moja decyzja była podyktowana użeraniem się z alergią (serio, dwa lub trzy tygodnie bez deszczu i człowiek nie widział, nie oddychał, wegetował – co to ma być?!) a na ile potrzebą zmian w moim życiu. Mam jednak nadzieję, że ta zmiana to jedna z wielu pozytywnych rewolucji, jakie mnie czekają. Wierzę w to, naprawdę, bo przecież czeka na mnie coś pięknego! I na Ciebie też, jeśli właśnie zastanawiasz się co ze sobą zrobić i czy lepszy okres do Ciebie przyjdzie. Wierzę, że czeka na nas coś tak cudownego, że nam się to w głowach nie mieści.

A z przyziemnych kwestii – gdy już pokonałam alergię czas pokonywać pożar w burdelu, to znaczy w szkole, to znaczy ogarniać dzieciaki. O ile mnie potrzebują. Bo jak nie to mam masę książek, kursów online, seriali i mapę- tyle jest miejsc do odwiedzenia!

Jesteście ciekawi co będzie następcą Misiowacji? Zostaniecie ze mną? 🙂

Martyna Tadrowska - wulkan energii. Kocham alpaki, uczę hiszpańskiego i robię za korpobiurwę z HRów :) Mocno mnie nosi, chcę spróbować ile się da i co chwilę wymyślam coś nowego. Zapnij pasy i czytaj mnie tutaj i oglądaj na yt. Co sobie będziesz żałować :)
Posts created 155

7 thoughts on “Koniec misiowacji, czyli zmiany nadchodzą! + co u mnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top