O mnie

Witaj na blogu,

którego autorką jest Martyna Tadrowska znana jako  iTysia

Z radością i zaangażowaniem uczę języka hiszpańskiego, choć zdarza mi się też nauczać angielskiego. Moje serce wciąż bije w rytm hiszpańskich rytmów (chociaż obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii) a ja z uśmiechem na ustach zarażam Was tą miłością 🙂

 Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona mówiących po hiszpańsku – napisz do mnie

 
 

Blog powstał po części z potrzeby zapisania niektórych z miliona pomysłów i myśli, zaś po części z ekshibicjonizmu i chęci poznania nowych ludzi. 

 

Nigdy nie umiałam zdecydować się na jedną czynność lub dziedzinę, co widać po różnorodnej tematyce postów. Znajdziesz tu zarówno wskazówki jak nauczyć się języka, przepisy kulinarne, wcześniej publikowane teksty czy sposoby na walkę z migreną, która, wraz z aurą, próbuje świadczyć o moich arystokratycznych korzeniach 😉

Jestem totalną mieszanką – w trakcie studiowania administracji odkryłam swoje powołanie i dałam się ponieść miłości do hiszpańskiego. Owocem tej miłości są nie tylko dyplomy ukończenia studiów, lecz także umiejętności i pasja do nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego.

Obecnie szwendam się po świecie i poddaję się wszelakim próbom- poznaję nowych ludzi, szlifuję języki i odkrywam radości dnia codziennego. W wolnych chwilach robię zdjęcia i piszę teksty jako copywriter. Dzięki zabawie słowem znów czuję się jak wtedy, gdy stawiałam pierwsze (i kolejne) kroki jako redaktor 🙂

Aby połączyć moje wszystkie pasje potrzebuję coraz lepszej organizacji, stąd też znajdziesz tutaj kolejne pomysły typu organizacja czasu czy ogarnianie przestrzeni.

Uwielbiam słodycze i eksperymenty w kuchni, jednak sprzątanie jest dla mnie czarną magią. Blog ma mnie motywować do działania, więc niekiedy znajdziesz tutaj przepisy “na oko” czy zmagania z bałaganem, który zwykłam tłumaczyć swą artystyczną duszą.

 Mam nadzieję, że w końcu uda mi się pozbyć nawyku gromadzenia i stanę się przykładną minimalistką oddychającą pełną piersią!

Rozgość się w moim chaosie. 


Znajdziesz mnie także: 


facebook 

instagram

youtube

bloglovin