Hiszpańskie seriale 2020 – co warto obejrzeć w tym roku na Netflixie?

Niech zgadnę, w tym roku będziesz oglądać hiszpańskie seriale w oryginale? Świetnie się składa, bo mam dla Ciebie kilka nowych, ciekawych propozycji. Wszystkie wspomniane seriale po hiszpańsku znajdziesz na platformie Netflix.

 

El dragón – el regreso de un guerrero

netflix.com

Co łączy dawne porachunki gangów i współczesny wielki świat luksusu pełnego japońskich nowinek technologicznych? Przystojniaczek, przecież to jasne 😉 Trup ściele się gęsto już od pierwszego odcinka, ale trzeba przyznać, że jest na kim oko zawiesić. A przy okazji można posłuchać meksykańskiego akcentu i zdrobnień. Nie dla wrażliwych.

Zapomniałabym dodać, autorem tego serialu jest Antonio Pérez – Reverte, więc jak to mówią moi uczniowie, sztos!

 

Vivir sin permiso

tvtime.com

To serial, który w osobach emocjonalnych na pewno wzbudzi spore wzburzenie. Idealna okazja, by nawrzucać ziomkowi z ekranu po hiszpańsku.
Intryga, kłamstwa, granie na kilka frontów, wyrachowanie, naiwność, niewinność, miłość i bycie przystojnym, skończonym gnojem – to wszystko w jednym serialu.

 

La casa de las flores

netflix.com

Idealna rodzina dorabia się dzięki kwiaciarni. Ale jak wiadomo, każdą sielankę może przerwać trup wypadający z szafy. W tym przypadku zwisa on z sufitu, ale nie przeszkadza to zrobić pamiątkowego zdjęcia pod publiczkę. Kim jest nieboszczka i o co w tym wszystkim chodzi?

 

La fugitiva

netflix.com

Po wielu latach znęcania się nad rodziną nadchodzi dzień, w którym dziany biznesmen nie może znaleźć swoich dzieci ani żony. Rozpoczynają się gorączkowe, bardzo szeroko zakrojone poszukiwania porywaczy i rodziny. Kto i dlaczego to zrobił? Czy kasa wystarczy, by odzyskać rodzinę?

 

Ingobernable

netflix.com

Jak się zachować, gdy nie tylko związek chyli się ku upadkowi? W jaki sposób ogarnąć cały kraj, gdy jesteś pierwszą damą Meksyku wrabianą w morderstwo męża? A może trzeba zając się najpierw sobą lub dziećmi? Co wybrać?

 

 

Wspomniane seriale po hiszpańsku są dostępne na Netflixie, więc śmiało możesz je obejrzeć już teraz. Nie masz Netflixa? Nie szkodzi, bez problemu znajdziesz je w sieci.

Poprzednie seriale po hiszpańsku znajdziesz w odpowiednich wpisach z tej serii – 1, 2, 3.

 

A Ty? Jakie seriale polecasz?  Które seriale po hiszpańsku oglądasz?

 

Martyna Tadrowska - wulkan energii. Kocha alpaki, uczy hiszpańskiego i przeżywa właśnie kolejną życiową przygodę w Wielkiej Brytanii. W wolnym czasie sama nie wie co ze sobą zrobić bo co chwilę namalowuje jej się coś nowego i ją "nosi".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *