Misiowacja marzec 2017

Nie wiem kiedy to się stało, ale lada moment będzie marzec! Jeśli jeszcze nie miałaś okazji uczyć się z nami języków obcych i brakowało Ci motywacji do nauki - jesteś w dobrym miejscu. Co prawda dwa miesiące nowego roku już za nami, ale to nie oznacza, że Twoje postanowienia noworoczne mogą zostać rzucone w kąt! Nad tymi językowymi możesz popracować już teraz, jeśli chodzi o inne - jestem w trakcie tworzenia czegoś, co pomoże Ci ruszyć z miejsca, ale o tym później. 

Tym razem planner nauki pozostał bez zmian, jednak kolorowanka nie ma numerków - nie dałam rady podzielić tego obrazka a bardzo mi się spodobał i musiał zostać marcowym misiowatorem.

Poświęć kilka minut na zaplanowanie następnych dni nauki i wyznaczenie nagrody za ten miesiąc i (lub) poszczególne tygodnie. Każdego dnia po zakończonej nauce pokoloruj dowolny kawałek misiowanki i zaznacz odpowiednią buźkę ":)" lub ":(". Jestem bardzo ciekawa, jak poszedł Ci luty, zatem jeśli wzięłaś udział w Misiowacji na luty - daj znać jak poszło :) 

Bardzo przydatne jest zapisywanie co Ci pomogło lub przeszkodziło, a jeśli nie wiesz jak planować zerknij tutaj. Jak nauczyć się języka klik i klik

Nie załamuj się, jeśli coś Ci nie wyjdzie. Pamiętaj, że lepiej zrobić cokolwiek w nauce języka niż nic lub działać zrywami. Nauką jest wszystko - słuchanie, czytanie, oglądanie filmu, słuchanie piosenek na Youtube (a właśnie, polecam Ci moją energetyczną składankę hiszpańskiego- dodaje kopa do działania! a skoro i tak zawsze pytacie mnie o piosenki po hiszpańsku to powstała cała playlista), nauka słówek, fiszkoteka, coursera, memrise, duolingo, tamdem i cała masa innych aktywności. 

Jeśli nie masz czasu na naukę pokażę Ci jak go znaleźć.

 Co gdzie znajdziesz?

kolorowanka

Wyjaśnienie jak wypełnić część refleksyjną 


Po wsparcie wskakuj tutaj:

grupa misiowacyjna na facebooku: klik
wydarzenie na facebooku: tutaj
grupa dla uczących się hiszpańskiego: klik
i ja też mieszkam na facebooku: klik 


Jeśli masz ochotę do mnie napisać - pisz śmiało, nie gryzę :)

2 komentarze:

  1. Dzięki za tę energetyczną składankę - przesłuchuję i bardzo fajnie nastraja do działania :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bez niej nie byłoby misiowacji, diety, bloga, niczego. Serio, spałabym i jadła :P

      Usuń