Podsumowanie 2016 roku

Miniony rok był dla mnie bardzo dziwny. Niezwykle trudny prywatnie, a jednocześnie działo się tak wiele: zwiedziłam m.in. Dublin, Edynburg, Londyn, Madryt, czy Andaluzję. Poza tym założyłam swoją działalność, uzyskałam stypendium dla nauczycieli hiszpańskiego w Salamance, stworzyłam swój kurs mnemotechnik online i stawiłam czoła wyzwaniom, które nie powinny się w moim życiu pojawić.

To wszystko sprawiło, że było mnie tu mniej, ale liczę na to, że to co wymyśliłam (znów!) się Wam spodoba ;)

Jeśli chodzi o to, co czytaliście w 2016 roku to było to: 
6. O angielskich szkołach  co sprawiło, że zastanawiam się nad częstszym pisaniem na temat moich przygód na emigracji ;) 
8. Jak przeżyć atak migrenowy i jak pomóc migrenikowi? jeden z tych tematów, których unikam, nie lubię pisać o chorobach i negatywach, ale skoro mogę komuś pomóc, to czemu nie? 
9. Szlifowanie języka dla leniwych- forvo jak wymawiać poszczególne słowa w różnych językach 

Czytaliście też wrażenia z Andaluzji i Kadyksu (gdzie zostało zrobione moje ulubione zdjęcie) oraz poszczególne odsłony misiowacji, co bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że w 2017 nadal będziecie działać ze mną klik :) 


Czego szukaliście w 2016: 
Głównie seriali hiszpańskich 1, 2 i lada chwila będzie nowa odsłona, bo się ich trochę znów nazbierało :) , co po administracji, czy warto studiować administrację, filmów do obejrzenia (i tutaj też chcecie po hiszpańsku, już wiem co robić ;) ), kalendarza organizera (zrobić na 2017?).

Plany na 2017 

Mam nadzieję, że nowy rok będzie lepszy od poprzedniego. Że nie będzie tyle zawirowań w moim życiu prywatnym, bo to skutecznie zniechęca mnie do pisania. Życzę i Wam i sobie, by ten rok był magiczny i nie dał nam popalić w żadnym aspekcie ;)


Wielu wypadów nie uwieczniałam w formie wpisów. Możliwe, że w tym roku się to zmieni :) Wiele zdjęć wrzuciłam na instagram lub facebooka zamiast tworzyć wpis tutaj. Oba profile są na bieżąco aktualizowane, więc śmiało możecie dołączyć, jeśli chcecie być ze mną częściej :)

Dziękuję, że jesteście i mam nadzieję, że zostaniecie, bo do zmian, które wymyśliłam potrzebuję Waszego wsparcia. To jak, mogę na Was liczyć? Czy już wiecie co kombinuję? ;) 


6 komentarzy:

 1. Bardzo kreatywnie, szczęśliwego nowego roku ! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Tobie również wszystkiego najpiękniejszego! :)

   Usuń
 2. na swoje czytelniczki zawsze możesz liczyć:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, aż się chce działać! <3

   Usuń