Misiowacja luty 2017

Za chwilę rozpocznie się ostatni weekend stycznia, dlatego już czeka na Was misiowacja na luty. To idealny czas na zaplanowanie nauki na najkrótszy miesiąc w roku. Nawet jeśli  należysz do grupy osób "od stycznia zacznę się uczyć języka" i jeszcze nie zacząłeś- nigdy nie jest za późno, by do nas dołączyć i po prostu zacząć się uczyć. 


Za chwilę zacznie się luty, ale nie zamierzam Was rozliczać z Waszych językowych postanowień, to Wasza indywidualna sprawa, jednak pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno, by zacząć, macie jeszcze 11 miesięcy w tym roku ;) 

To drugi w tym roku, ulepszony planner nauki i kolorowanka do pobrania, którą dostajecie ode mnie całkowicie za darmo. Za kulisami bloga (a propos - podobają Wam się zmiany?) pracuję nad kilkoma innymi projektami, o których niedługo Was poinformuję, także bądźcie czujni i korzystajcie ile wlezie z misiowacji. 

Proponuję wykorzystać nadchodzący weekend na nakreślenie celu językowego (i nagrody!) na najbliższy tydzień. Każdego dnia po zakończonej nauce kolorujecie odpowiedni kawałek misiowanki i zaznaczacie odpowiednią buźkę ":)" lub ":(". Mam nadzieję, że luty będzie dla Was radosny i w misiowance będzie mnóstwo uśmiechów. 

Nie zapomnijcie zapisać co Wam pomogło lub przeszkodziło, a jeśli nie wiecie jak planować wskakujcie tutaj. Jak nauczyć się języka klik i klik

Pamiętaj, że nagradzanie się jest lepsze niż dołowanie, a cel zawsze można zmienić, jeśli postawisz poprzeczkę za wysoko. Masz być lepszą wersją siebie a nie cyborgiem. Jeśli w ciągu miesiąca nauczysz się 20 słówek zamiast żadnego - jesteś wygrany! 

 Co gdzie znajdziesz?

kolorowanka

Wyjaśnienie jak wypełnić część refleksyjną 


Po wsparcie wskakuj tutaj:

grupa misiowacyjna na facebooku: klik
wydarzenie na facebooku: tutaj
grupa dla uczących się hiszpańskiego: klik
i mnie też znajdziecie na facebooku: klik 
a moja firma siedzi sobie tu

Jeśli masz ochotę do mnie napisać - pisz śmiało, nie gryzę :)

1 komentarz:

  1. Nagradzanie się to zawsze jest bardzo dobry pomysł. Bez odpowiedniej dawki motywacji ciężko cokolwiek zdziałać :)

    OdpowiedzUsuń