Misiowacja styczeń 2017

Już za moment przywitamy nowy rok. Niech ten 2017 rok będzie wyjątkowy nie tylko dla tych, którzy kontynuują naukę języków obcych, lecz również dla tych, którzy dopiero zastanawiają się jak skutecznie, łatwo i przyjemnie nauczyć się języka. 
To już kolejna edycja misiowacji, zatem jeśli jesteście z nami już któryś raz - jest mi bardzo miło powitać Was w nowej edycji :)

Jeśli dopiero dołączacie już wyjaśniam o co chodzi.
 Co miesiąc dostajecie ode mnie planner nauki i kolorowankę do pobrania. Określacie cel nauki na dany miesiąc i po zakończeniu nauki danego dnia kolorujecie odpowiedni kawałek misiowanki. Zaznaczacie sobie, czy danego dnia się udało ":)" czy nie ":(" i zapisujecie dlaczego. O tym jak planować naukę pisałam tutaj  a o tym, jak nauczyć się języka obcego było już tutaj  i tu.


Nie zapominaj o wyznaczaniu sobie nagród zamiast samobiczowania się. A, jeszcze jedno! Zamiast obiecywania sobie, że zrobisz ojej, tak dużo i w ogóle lepiej poświęć chociaż 5 minut dziennie na nauczenie się słówek zamiast planować te wspaniałe 2 godziny podboju języka :)


UWAGA, ZMIANY!

Nieco zmieniłam planner, co zapewne zauważycie- rozbudowałam nieco część refleksyjną, by łatwiej było Wam dojść do tego, co się udało a co nie i dlaczego. Może to być męczący kac, katar, płaczące dziecko, migrena czy cokolwiek innego - chodzi o to, byście się nie poddawali i nie rzucali swojej nauki nawet jeśli jest postanowieniem noworocznym.

Do pobrania:

planner nauki 
kolorowankaJeśli potrzebujecie wsparcia zapraszam:

grupa misiowacyjna na facebooku: klik
wydarzenie na facebooku: tutaj
grupa dla uczących się hiszpańskiego: klik
i mnie też znajdziecie na facebooku: klik 
a moja firma siedzi sobie tu


Kto zaczyna z nami naukę w 2017? A kto z Was obiecał sobie, że w tym roku się nauczy jakiegoś języka obcego? :)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jesteś pierwsza na pokładzie :D

   Usuń
 2. Możesz polecić jakieś strony pomocne przy nauce francuskiego, duńskiego i/lub norweskiego? Korzystam z interpalsa, duolingo i forvo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co powiesz na Tandem? Ciekawa aplikacja, możesz za darmo rozmawiać z native'ami :) Jeśli chodzi o francuski to lubię np. http://fr.ver-taal.com czy http://www.francaisfacile.com ale stron tak naprawdę jest od groma i wyszedłby z tego spory post :) Może sprawdź np. http://francais-mon-amour.eu ? :)

   Usuń
  2. Clozemaster powinien pomóc przy nauce pisania i naturalnego używania słownictwa.

   Usuń
  3. Racja :) Jakby co podrzucam link, jest sporo języków do wyboru: https://www.clozemaster.com/languages i chyba niedługo napiszę o tej platformie ;)

   Usuń