Misiowacja grudzień 2016

Oto ona - misiowacja grudniowa 2016, czyli kończymy kolejny rok z misiami i motywacją, jaką ze sobą niosą. Grudzień zwykle jest bardzo pracowity, dlatego w tym poście oprócz plannera nauki języków obcych i kolorowanki motywacyjnej znajdziesz też rady jak znaleźć czas na codzienny kontakt z językiem obcym, gdy nie wiesz w co ręce włożyć.Na czym polega misiowacja? 

Codziennie uczysz się języka obcego (lub kilku - Ty wybierasz). Do planowania nauki możesz wykorzystać planner - klik. Po skończonej pracy kolorujesz odpowiedni kawałek kolorowanki - klik. Proste, prawda? 

Jak planować naukę? 

Planner podzielony jest na poszczególne dni i sekcje - wystarczy, że zapiszesz co chcesz danego dnia ćwiczyć - pisanie, słuchanie, czytanie a może gramatykę? Zapisz, jakie zadania na Ciebie czekają i bierz się do roboty. Najlepiej planować z tygodnia na tydzień, wtedy jest łatwiej ogarnąć nadchodzące zobowiązania.

Jak ocenić czy mi się udało? 

To już Twoje zadanie - jeśli uważasz, że Ci wyszło odhaczasz :), jeśli nie - :(. Zapisz sobie co spowodowało, że odniosłeś sukces lub wręcz przeciwnie - z pewnością przyda się to przy planowaniu kolejnych dni pracy. 

Ale święta!

No właśnie, święta! Jeśli nie wiesz jak znaleźć czas na naukę kliknij tutaj, a jeśli nadal się zastanawiasz to pamiętaj - nawet 5 minut z fiszkami czy 30 minut z serialem jest lepsze niż porzucenie nauki języka na cały miesiąc.To jak, jesteś z nami?

Grupę misiowacyjną znajdziesz tutaj

Planner pobierzesz tutaj 

Misiowankę kolorowankę tu

A tych, którzy uczą się hiszpańskiego zrzeszamy tu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz