Misiowacja - kwiecień 2016

Dzisiaj, bez żartów, zaczynamy kolejny językowy miesiąc. Nawet nie wiem która to odsłona misiowacji, więc mam nadzieję, że czekacie na nią z taką samą niecierpliwością jak ja :) 
Czeka na Was  na najbliższy miesiąć oraz misie do pokolorowania.  Dla tych, którzy potrzebują wsparcia powstało wydarzenie oraz grupa, zaś tych, którzy nie mają czasu na naukę zapraszam tutaj.

Jak zacząć? 
Dla początkujących szybko objaśnię co i jak, w razie potrzeby zerknij do poprzednich postów. Misiowacja powstała z miłości do misiów i języków obcych - to bardzo proste narzędzie, które sprawi, że będziesz chciał pokolorować odpowiednią część kolorowanki, jednak możesz to zrobić dopiero po wykonaniu zaplanowanych przez siebie działań językowych.

Najpierw tworzysz plan i wyszukujesz potrzebnych narzędzi. 
Planujesz swoją naukę -możesz to zrobić już teraz na cały miesiąc, raz w tygodniu lub z dnia na dzień, jak wolisz. Oczywiście musisz wziąć pod uwagę swoje potrzeby i możliwości, zaś po realizacji zaplanowanych działań możesz pokolorować misiowankę i przyznać sobie odpowiednią buźkę:  :) za sukces i :( za totalne olanie nauki. Pamiętaj, że nawet najmniejszy krok do przodu przybliża do realizacji celu, więc nie bądź dla siebie zbyt surowy!  Proponuję zapisywać sobie co i dlaczego się udało, by wziąć te czynniki pod uwagę przy planowaniu kolejnego miesiąca / tygodnia nauki.


Pamiętaj, że jeśli tylko chcesz możesz pytać o wszystko, co jest związane z nauką języka obcego lub poprosić o pomoc i wsparcie - bardzo chętnie pomogę! 


Dla tych, którzy chcą się nauczyć hiszpańskiego w tym roku utworzyłam wydarzenie.

Linki: 

planner nauki: klik
kolorowanka: klik

wydarzenie misiowacyjne na Fb: klik 
grupa misiowacyjna na Fb: klik 

Nauczę się języka hiszpańskiego w 2016 roku: klik


Jestem ciekawa Waszych kwietniowych planów językowych. Czego się uczycie i jakie sposoby testujecie w tym miesiącu? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz