Misiowacja- marzec 2016

Przed nami kolejny miesiąc z językami w towarzystwie uroczych misiów. Mam nadzieję, że poprzednie zmagania z czekającymi na Was zadaniami ukończyliście z sukcesem :) Jeśli dopiero dołączasz - nie martw się, zaraz Ci wszystko wyjaśnię. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was planner nauki na kolejne dni oraz misiową kolorowankę. Dla miłośników facebooka istnieje również wydarzenie oraz grupa, w której znajdziesz nie tylko wsparcie, lecz również kompanów do nauki.

Jak to działa? 
Jeśli nie wiesz skąd się bierze motywacja do nauki języków obcych - jesteś w dobrym miejscu. Dobrze jest mieć jakiś element, który sprawi, że nawet wkuwanie tabel odmian czasowników stanie się zabawą.

Plan działania jest prosty: planujesz, co robisz każdego dnia (możesz planować z dnia na dzień albo np. w niedzielę zrobić plan na cały tydzień) uwzględniając swoje potrzeby i możliwości m.in. czasowe. Po skończonej nauce kolorujesz odpowiednią część misiowanki i zaznaczasz odpowiednią buźkę - jeśli zrealizowany został cały plan :) zaś jeśli nie :(. Warto zapisać sobie co nie wyszło i dlaczego oraz co sprawiło, że nam się udało, by wiedzieć na przyszłość jak i co planować. W przypadku pytań możesz śmiało pytać.


Jeśli jesteś fanem wydarzeń na facebooku i chcesz się nauczyć hiszpańskiego w tym roku klikaj tutaj.


Podsumowując:

planner nauki: tu
kolorowanka: tutaj (uwaga! w tej edycji niektóre dni mają podwójne elementy do kolorowania)

wydarzenie misiowacyjne na Fb: klik 
grupa misiowacyjna na Fb: klik 

Nauczę się języka hiszpańskiego w 2016 roku: klik


Mamy prawie marzec! Jakie macie plany językowe na ten miesiąc? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz