Misiowacja - styczeń 2016

Jeśli twoim celem na nadchodzący, 2016 rok jest nauczenie się języka obcego - jesteś w dobrym miejscu. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz czy szlifujesz już poznany język z pewnością przyda ci się mały kopniak motywacyjny. Oto on!


Poprzednie edycje misiowacji tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto. Z pewnością nie porzucę motywowania siebie i wszystkich dookoła do nauki języków obcych a dla wielu z was Nowy Rok jest idealną okazją na rozpoczęcie nowego wyzwania językowego.


Dzięki akcji Misiowacja możliwa jest bezpłatna motywacja do nauki języka obcego. Jeśli dotychczasowe metody zawiodły - spróbuj zaprzyjaźnić się z misiami, by zmotywowały cię do działania.

Do twojej dyspozycji jest planner nauki oraz kolorowanka. Poza tym wsparcie otrzymasz na Facebooku- możesz dołączyć do wydarzenia lub do grupy (albo do obu - grupa powstała przed chwilą, więc chwilę mi zajmie urządzenie jej).

Jeśli w 2016 roku chcesz się nauczyć języka hiszpańskiego (bez względu na poziom, z którego zaczynasz pracować nad językiem) możesz również dołączyć do wydarzenia: klik.  W planach jest też grupa, ale jeszcze nie podjęłam decyzji.


Podsumowując:

planner nauki: klik 
kolorowanka: klik 

wydarzenie misiowacyjne na Fb: klik 
grupa misiowacyjna na Fb: klik 

Nauczę się języka hiszpańskiego w 2016 roku: klik

Jak u Was z motywacją do nauki w ostatnich dniach 2015 roku?
 Działacie w przyszłym miesiącu ze mną? :) 

3 komentarze:

 1. Ja z motywacją na razie problemów nie mam. Nauka angielskiego była dwa lata temu moim postanowieniem noworocznym i do teraz go realizuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale super! Gratuluję :) Jakbyś chciała się podzielić sposobami na regularną pracę to śmiało dołącz, z pewnością przyda się nam w grupie taki przykład :)

   Usuń
 2. bardzo fajna akcja motywacyjna! Z przyjemnością się przyłączę :)

  OdpowiedzUsuń