Misiowacja grudniowa, czyli grudzień z hiszpańskim!

Właśnie dzisiaj zakończyliśmy listopadową akcję motywacyjną dla tych, którzy niezbyt mieli ochotę uczyć się na bieżąco. Już jutro grudzień, co oznacza zimową odsłonę misiowacji. 

Dla tych z Was, którzy właśnie zakończyli miesięczne wyzwanie zasady nie będą niczym nowym, zaś nowe osoby zapraszam tutaj.

W tym miesiącu również słówka znajdziecie na platformie Quizlet, o której ostatnio pisałam - klik. Dodatkowo na grupie podrzucę Wam coś do poczytania, posłuchania lub obejrzenia. Do akcji można dołączyć w każdym momencie, nie trzeba spełniać jakichś skomplikowanych warunków, nie musicie też szlifować hiszpańskiego! Wybierzcie język, który weźmiecie "na tapetę", pobierzcie plan nauki do wypełnienia, kolorowankę na odstresowanie i... działamy!

Dodatkowo na Facebooku możecie dołączyć do grupy uczącej się hiszpańskiego lub do wydarzenia np. jeśli powtarzacie inne języki :) Jeśli będziecie chcieli możemy utworzyć również grupę na Facebooku - zależy jak Wam będzie wygodniej.


Czas: cały grudzień
Zakres: hiszpański 5 słówek + dodatkowe materiały, inne języki wg Waszego uznania
Wsparcie: itysiaczek@gmail.com + blog, facebook, instagram - możecie pisać śmiało.

Co gdzie znajdziesz: 

Wydarzenie - wszystkie języki słowem mieszanka wybuchowa, czyli jak się uczyć skutecznie i przyjemnie klik.
Minikurs - zapraszam do grupy na facebooku po szczegóły i dawkę motywacji.
Quizlettutaj.

Tabelka motywacyjna - do pobrania tu.
Misio-wacja - z miłości do misiów i języków misio na grudzień klik.


Kto z Was dołącza? W każdym momencie możecie zacząć naukę :) A tych, którzy właśnie skończyli listopadową akcję chciałabym prosić o podzielenie się wrażeniami :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz