Poniedziałkowa piątka 2015 #15

Pierwszy sierpniowy poniedziałek. Miliony myśli, tysiące pomysłów, setki emocji i dziesiątki zdjęć - tak wyglądał ostatni tydzień. Ładny mamy wiatrak? :)  Już dłuuuugo się zabierałam, by go odwiedzić i w końcu się wdrapałam na górę, ale niestety nie można było wejść na taras. A szkoda, takie ładne widoki :)

Jedzenie i napoje


Uwielbiam karmel, czekolada Galaxy caramel była dla mnie nieco za słodka, ale ta z solonym karmelem to po prostu niebo w gębie! 


Maluśkie lody o smaku masła orzechowego 


i całkiem duże, ale z jakimś dziwnym dodatkiem cukrowej wody (taki niby "cookie core"). 


Kolejna nowość, tym razem winogronowa. W smaku średnie, ale spróbowane ;)


 "Chcę Fortunę wiśniową. Ewentualnie Radlera Warki". Taaa...jasne  Po spróbowaniu kilku piw miejsce pierwsze otrzymuje

Hobgoblin, który już zagościł na instagramie.


i Badger, za owocowy posmak ;)

Cydr o smaku toffee? Musiałam go kupić. I skądś znam ten smak, chyba jadłam jakieś podobne lody w dzieciństwie, ale nie mogę zlokalizować tego smaku... 


Nie wiedziałam, że mężczyźni używają innych chusteczek do nosa. Teraz już wiem!Nie wiem do czego miałyby mi służyć takie buty, ale zwróciły moją uwagę: Wesołe miasteczko? Chętnie! Z wiekiem jednak zaczęłam się bać wszystkich maszyn (czy "Oszukać przeznaczenie" miało na to jakiś wpływ?) i tylko obserwowałam.


Mnóstwo stoisk, straganów, zabaw, maszyn - RAJ! 


Rzuć idealnie, odbierz nagrodę- ciekawe ilu szczęśliwców się znalazło :) 


A teraz dwa filmiki, bo zdjęcia to za mało ;) 
Spodobała mi się zabawa, w której trzeba było trafić piłeczką w otworki - wówczas konik poruszał się do przodu. Ciekawe czy kolor oznaczał odległość, jaką pokona koń? I przykład zabawek, na które boję się wejść: Nigdy nie wiem, czy nagrywać w pionie czy w poziomie, bo mój telefon jest dziwny.

Ostatnio były pływające rybki, tym razem pływają Minionki. 
Swoją drogą nie rozumiem fenomenu tych żółtych tamponów. Są dosłownie wszędzie!Jak już przy Minionkach jestem - są nawet na spinkach do mankietów:
To, co zmieniło miniony tydzień to mój szalony pomysł stworzenia dla Was minikursu hiszpańskiego online. Idea wpadła jak zwykle spontanicznie, zapytałam Was na insta i facebooku o zdanie i tak oto powstało wydarzenie: 

Nadal myślę nad formą, treścią i w ogóle. Myślałam, że nikt się nie zainteresuje moim pomysłem, ale zaskoczyliście mnie totalnie. Będzie to pilotażowy projekt, więc liczę na zaangażowanie z Waszej strony, nie tylko jeśli chodzi o naukę, lecz także o wiadomość zwrotną. 
Chętnych do wzięcia udziału proszę o zapisywanie się do wydarzenia - wkrótce więcej informacji znajdziecie tutaj. 
Możecie śmiało się ze mną kontaktować na facebooku, mailem i jak Wam wygodnie. A na koniec nutka tygodnia, czyli coś, co do mnie wróciło po dość długim czasie: 
Jak Wam minął tydzień? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz