Malta - wakacje czy nauka? + konkurs dla Was

Malta kojarzy mi się z wakacjami, ciepłym piaskiem, chłodną wodą i ciemną od słońca skórą. Nie, jeszcze mnie tam nie było, ale wszystkie wyspy kojarzą mi się w taki pozytywny sposób. Ta piękna wyspa znajdująca się tuż obok Włoch jest nie tylko rajem wypoczynkowym - to chyba jedyne ciepłe miejsce, w dodatku niedaleko nas, w którym językiem urzędowym (oprócz maltańskiego) jest angielski. Daje to ogromne możliwości jeśli chodzi o przyswajanie języka w sposób naturalny - słuchając, oglądając, mówiąc. Dodatkowo na Malcie znajdziecie sporo szkół językowych, które zadbają o to, by Wasz angielski wskoczył na wyższy poziom.

 Jedną ze szkół, w których możecie uczyć się angielskiego na Malcie to szkoła Maltalingua - tutaj znajdziecie ofertę kursów. Dlaczego spośród wielu szkół piszę właśnie o tej? Ponieważ możecie wygrać dwutygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie i to w jednej z najlepszych szkół na wyspie :) 

Nagroda obejmuje nie tylko sam kurs i materiały, lecz również noclegi (Wi-Fi zapewnione), transfer z lotniska (w obie strony) oraz impreza zapoznawcza na basenie szkoły (wraz z przekąskami i napojami). Jak widzicie, jedyne, co Wam pozostaje to kupić bilet i się spakować ;)


Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać test znajomości języka angielskiego i napisać w komentarzu ile punktów uzyskaliście i dlaczego chcecie się uczyć angielskiego na Malcie. Możecie napisać swoją opinię po polsku lub po angielsku. Zwycięzca może być tylko jeden, ale dla każdego uczestnika przewidziano 10% rabatu na kurs w Maltalingua. Regulamin konkursu znajdziecie tu.

Nie ukrywam, że chciałabym, by to ktoś z Was wygrał ten konkurs, bo Malta to jedno z moich skrytych marzeń - w Wielkiej Brytanii nie jest tak ciepło i rajsko. W dodatku to świetny sposób na poznanie nowych ludzi i przeżycie czegoś innego niż samodzielna nauka. Jeśli chodzi o szkołę- otrzymała ona akredytację Eaquals, co oznacza, że warto zaufać jej nauczycielom. 

Gotowi? Do testu, start! 


Dajcie znać czy bierzecie udział, bo ja niestety nie mam takiej możliwości. Będę za Was trzymać kciuki :) 

2 komentarze:

  1. super sprawa. Wezme udział!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwyciężczynią naszego KONKURSU http://www.blog.maltalingua.com/test-your-english/ jest ALEKSANDRA KASPRZAK. Obejrzyjcie jej kreatywny filmik, który nakręciła z pomocą brata: https://www.youtube.com/watch?v=N7yIOHFDHao
    Nagroda to 2-TYG. KURS jęz. ANIELSKIEGO naszej szkole Maltalingua wraz z zakwaterowaniem. :)!

    OdpowiedzUsuń