Dużo na głowie #3

Czas na podsumowanie żywota moich włosów. Kłaczki mają się nieźle, odwiedziły kilka razy fryzjera i dalej rosną w tylko sobie znany, niezmącony sposób.W poprzednich edycjach dużo na głowie pokazywałam Wam moje eksperymenty z włosami  które zostały niegdyś potraktowane farbą ombre, jednak widzieliście też wersję sprzed nałożenia paćki. 
Zdjęcia mojej łepetyny na instagramie (szczególnie to na którym widać cięcie) także doczekały się komplementów - dziękuję :) 


Włosy, w zależności od światła wyglądają jak im się podoba. Czasem idealnie widać cięcie a czasem zlewają się ze sobą bo taki mają kaprys:


 nie traktuję ich suszarką (chyba że naprawdę muszę), lokówki i prostownicy też już długo nie widziały - robią co chcą. Jeśli chodzi o ombre to ewidentnie widać, że robiłam je sama, czekam na słońce, by mi wyrównało kolor ;) Zaryzykowałabym poprawienie go, ale znów coś sknocę :)  


Chciałam co prawda ściąć włosy w diabły, zwłaszcza, że (od dłuższego czasu!) straaaaaaasznie podoba mi się ta fryzura: 


ale domyślam się, że nie będzie to wyglądało zbyt korzystnie na mojej głowie. Nie pozostaje mi zatem nic innego jak oddać się w ręce natury ;) 

Nie wiem czy moje "zabiegi" można nazwać pielęgnacją włosów - chyba nie wiem jak pielęgnować włosy, mam wrażenie, że jest to robota na cały etat ;) 

Póki co:
* kilka razy użyłam nafty (stanowczo za mało by mówić o efektach)
* próbuję nowych olejków (zwykle po myciu je wcieram w końcówki)
ostatnio pisałam o tym 
* czasem używam odżywek do spłukiwania, czasem machnę sobie maskę,
w planach mam używanie odżywki bez spłukiwania
* nadal szukam idealnego szamponu -
 skusiłam się na te kolorowe, ładnie pachnące i teraz staram się je zużyć 

i oczywiście "od jutra zacznę o siebie dbać"... 

Tak  w telegraficznym skrócie wyglądają moje włosy i ich ciężki żywot (o wiele lepiej prezentują się  z przodu niż z tyłu), jak u Was?1 komentarz:

  1. Też się od jakiegoś czasu nad odżywką bez spłukiwania zastanawiam. Na te dni kiedy huragan miotający stadem wściekłych kruków właśnie opuścił moją głowę. Z zewnątrz ofc, wnętrza nie opuszcza nigdy.

    OdpowiedzUsuń