Kapelusze lektora, czyli szkolenie w Bydgoszczy

Od konferencji dotyczącej motywacji w nauce języka obcego minęło już bardzo dużo czasu, zwłaszcza, że w tym roku nie udało mi się uczestniczyć w tym wydarzeniu. Niestety ten rok nie obfitował w szkolenia i konferencje którymi mogłabym się z Wami podzielić.

 

W nadchodzącym miesiącu nadarzy się świetna okazja do wspólnego spotkania z osobami, które interesują się nauczaniem czy też uczeniem się języków obcych.

O szkoleniu Kapelusze Lektora dowiedziałam się już jakiś czas temu. Nawet planowałam pojechać do innego miasta by wziąć w nim udział, jednak okazało się, że w styczniu odbędzie się edycja bydgoska. Kapelusze Lektora w Bydgoszczy będą miały miejsce 17 stycznia 2015 roku. Myślę, że będzie to świetna okazja do poszerzenia horyzontów.

Tematyka szkolenia wydaje mi się ciekawa i chyba dla każdego z Was znajdzie się jakiś interesujący moduł. Dla mnie najważniejsza jest chyba część dotycząca technik pamięciowych, ponieważ jest to mój konik i jednocześnie temat pracy dyplomowej ;) Więcej informacji dotyczących tematyki szkolenia znajdziecie tu.

Jeśli chodzi o cenę - jest ona zależna od ilości zgłoszonych osób i terminu, w którym dokona się rejestracji. Obecnie szukamy chętnych, ponieważ zależy nam na jak najniższej cenie szkolenia a mamy coraz mniej czasu. Tabelę kosztów możecie znaleźć tutaj, zaś jeśli jesteście zainteresowani udziałem  w szkoleniu w Bydgoszczy i chcecie zgłosić się z nami - dajcie mi proszę znać. 

Uczestniczyliście w Kapeluszach Lektora? A może macie jakieś inne ciekawe wydarzenia na nadchodzacy rok? Chętnie weźmę udział w czymś, co nie będzie stratą czasu i pieniędzy, więc każda Wasza propozycja zostanie ropatrzona :)

2 komentarze:

  1. Brzmi bardzo interesująco... Szkoda, że nie odbędzie się we Wrocławiu. Zerknęłam na katowicki program, ale tam nie ma akurat tego modułu o technikach pamięciowych. Cóż, może innym razem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A nie, jednak jest. Ech, ten pośpiech. Na pewno się zastanowię nad uczestnictwem :)

    OdpowiedzUsuń