Poniedziałkowa piątka #34

Kolejny tydzień bez normalnego dostępu do Internetu. Zaczyna mnie to męczyć, bo pomysłów na notki jest mnóstwo, ale nie jestem w stanie siedzieć do 1 w nocy w oczekiwaniu na darmowy transfer by publikować, bo muszę rano zameldować się na zajęciach. Jeszcze tylko kilka dni! :)


#1  Znów ćwiczę!

Tym razem z Shaunem-  Focus T25. Nie wiem jak to się stało, że dołączyłam do tego wyzwania, ale po jednym przełożeniu realizacji w końcu zaczęłam. Chcesz dołączyć? Kliknij i dołącz do wyzwania.
Dziś po powrocie z zajęć będę realizować program na drugi tydzień. Oby nie znudził mi się zbyt szybko jak Tiff. Jest motywacja, ale o niej dopiero po osiągnięciu celu i zauważeniu efektów! W końcu też udaje mi się rozciągać moje biedne plecy. Pytałam już na facebooku, ale  jeszcze raz; jeśli moim celem jest minimata w niskiej cenie to gdzie mam się wybrać?#2 Równo tydzień temu rozpoczęłam kolejny, trzeci,  rok filologii.

Ciekawostki z zakresu gramatyki historycznej wymagają ciepłych skarpetek i gorącej herbaty :)

#3 Mój storczyk żyje! Widzicie? To pęd :) Po wypuszczaniu kolejnych liści i przedłużaniu korzeni doczekałam się pędu! Jaaaaka radość! A jeszcze niedawno myślałam, że go zabiłam... Więcej zdjęć malucha możecie znaleźć tu.

Niestety pęd, który już żyje jakiś czas jest rozgałęziony dość mocno i już od wczoraj wysusza się... Mam nadzieję, że mój maluch sobie z tym poradzi :)

#4 Cieszyłam się życiem :)#5 Nutka tygodnia 
Więcej zdjęć znajdziecie na instagramie . Chciałam jeszcze poinformować, że gra terenowa w ramach projektu Mała Ojczyzna odbędzie się 18 października i nadal potrzebuję osoby chętne do współorganizacji. Proszę o skontaktowanie się ze mną jeśli jesteście chętni :) 
A jak Wam minął tydzień? :) 

7 komentarzy:

 1. U mnie też wystartował rok trzeci, ale jeszcze nawet nie zaglądam do książek ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro mam koło :D I obiecałam sobie, że ta droga do magistra będzie łatwiejsza i bardziej uporządkowana niż poprzednia, więc czas się ogarniać :D

   Usuń
 2. Ojej, jak ja tęsknię za ćwiczeniami! Pewnie w okolicach końca roku będę mogła już powrócić do treningów - nie mogę się doczekać :D

  Powodzenia na studiach! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ale Ty nie przesadzaj z tymi ćwiczeniami :) Dbajcie o siebie :)

   Usuń
 3. Mata jest za 9,90 w Decathlonie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, podjadę jakoś niedługo (bo to na drugim końcu miasta niestety),mam nadzieję, że jeszcze będą :)

   Usuń
 4. U mnie też trzeci rok, pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. I ostro się biorę do licencjatu, także jesień zapowiada się pracowicie. Licencjatem i powrotem do ćwiczeń właśnie :) A co do kwiatków, u mnie pięknie rosną kaktusy, reszte zabijam w momencie :|

  OdpowiedzUsuń