Dużo na głowie #2

Zdałam sobie sprawę, że nie aktualizowałam tu dawno mojego stanu włosów. Od tego pięknego słońca zrobiły się trochę przesuszone na rozjaśnianych końcach, w dodatku porozdwajały się jak nigdy! Włosy rosną mi dość szybko, w dodatku to nie zęby, więc te 3 centymetry musiały spaść na podłogę. Powstał problem- czyją. Padło na salon niedaleko mnie klik, włosy cięła koleżanka z osiedla i mogę śmiało Was do niej zaprosić :) Umyte, podcięte, ułożone włosiska nadawały się do zdjęcia, ale nie pomyślałam o tym na czas i potem cudowałam przed lustrem. Efekty opłakane, ale za miesiąc na pewno znajdę jakiegoś fotografa moich pleców (bo wieczorem to był spontan).


Zdjęcia przed odświeżeniem fryzury znajdziecie tu , zaś efekty po nałożeniu farby pokazałam tutaj .

Któregoś dnia poprosiłam o zrobienie zdjęcia moich włosów z tyłu, bym widziała dokąd urosły. Było to 12.06.2014: Z przodu wyglądały tak: 


A tak wyglądała moja próba zrobienia francuskiego warkocza : 


Więcej zdjęć moich włosów znalazło się przy okazji wpisu o magistrali i projekcie językowym.


Wczorajsze zdjęcia oddają w pełni moje zdolności robienia zdjęć własnej głowie :)
Jak widać grzywki nie ma za to są piksele :) Włosy się układają i nadal je lubię :D Większych zmian nie ma, nawet nie widać pewnie, że byłam u fryzjera i o to chodziło :)


Jak tam Wasze wyczyny włosowe?


5 komentarzy:

 1. Ja gdzieś 2 miesiące temu moje obcięłam a teraz tego żałuje :) Ale to normalne :)

  Zapraszam na mojego nowego bloga :) http://change-your-gray-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odrosną :D Bardzo podcięłaś?

   Usuń
 2. Nie pokaże bo teraz je mam cały czas spięte bo przez swoją długość wywijają się na wszystkie boki. Szare bure i ponure :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja podcięłam aż 15cm, ale powiem szczerze, że teraz nie żałuję, bo rosną bardzo szybko :) Ja własnie sobie siedze z olejem na głowie i zaraz idę zmywac :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech żyją swoim życiem, przecież odrosną i będzie im na pewno lżej jak będą trochę krótsze :D Mi się marzy jedna meeega krótka fryzurka, ale coś czuję, że będę jak cymbał wyglądać :P

   Usuń