Poniedziałkowa piątka #21

Miniony tydzień był wytchnieniem. A jak odpoczynek, to i natchnienie, ale o jego efektach będzie tu głośno kiedy indziej :)#1 Bydgoszcz 

Dawno nie robiłam zdjęć. Właściwie to nawet nie dreptałam po "Bydgoszczu" ostatnio, więc w wolnej chwili nadrobiłam zaległości i oprócz centrum podziwiałam też Stary Fordon :) 


Nie widać, ale wiaduktu brak - się robi (który to już rok?) :)

Stary Fordon aż prosi, by przyjechać z aparatem :)

Wieczór z planszówkami - środa, Węgliszek, polecam! :)

#2 Posesyjnie

Po dwóch latach udało nam się wyjść na piwo! :)
Zdjęcia jednak żadnej z nas się nie podobały, więc pozostaje mi tylko dodać to, na którym widać tylko trochę mojego towarzystwa :
które piwo moje? 

#3 Jedzenie 

Podobno sezon na truskawki się kończy...
Najlepsze gołąbki na świecie <3 

#4 Odkrycie 

Miejsce:  Lidl, zamrażarki. 
Skład:  jak zamknę oczy to ujdzie.
 Cena:1,49. 
Smak : słodkie jak diabli, zapycha i nie chcesz więcej. 
Wniosek? Idealne na chandrę  :)
Najlepiej smakuje: podczas oglądania serialu Breaking bad
 

#5 Storczyki 
jeszcze żyją, choć jeden dostałam na uratowanie to wydaje mi się, że go zabiłam... ale patrząc na fioletowego myślę, że niepotrzebnie panikuję. Już się nie mogę doczekać kolejnego kwitnienia :)4 komentarze:

 1. Piękne storczyki. :) Pierwszy raz widzę, żeby ktoś jadł gołąbki (właśnie mi przypomniałaś, że dawno nie robiłam) z ziemniakami, ale to pewnie zależne od regionu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, żółty jest z akcji ratunkowej, jak zakwitnie po raz kolejny to opiszę jego zmagania :D Poważnie nie widziałaś gołąbków z ziemniakami? U mnie to była jedna z nielicznych opcji bym zjadła wszystkie ziemniaki z talerza :P W sumie zawsze jem z ziemniakami, nie tylko u siebie :D

   Usuń
 2. Gołąbki z ziemniakami o.O Też mnie to zdziwiło :D ślicznie się trzymają twoje storczyki, mój po dwóch kwitnięciach wyłysiał, ale zaczyna puszczać nowe pędy, przydałby się drugi do towrzystwa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie dziwi, że Was to dziwi :D Odbije na pewno, ja tego żółtego podcięłam a on dalej schnie, także zobaczymy co z tego będzie :D Obawiam się, że szukanie nowego towarzystwa kończy się na dziesiątkach tych piękności w domu :O

   Usuń