Kosmetyczny piątek #6

Mam ostatnio jakąś lakieromanię i nawet nie mam ochoty z nią walczyć. Tym razem do mojej kolekcji dołączył odcień turkusowy. Albo właściwie nie wiem co to za kolor dokładnie, ale spodobał mi się nieziemsko, właśnie za taki odcień. Na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej, ale jak którąś zainteresuje to na pewno odnajdziecie to cudo.

wibo express growth  lakier do paznokci
pojemność: 8,5 ml 
cena : 3,99 zł 
kolor : turkusowy (?) Jak widać paznokcie nie miały należytej opieki (ale za to mój mózg miał, bo na razie wszystko, z czego podawali wyniki mam do przodu), moje umiejętności malarskie nadal stoją w miejscu, ale jakieś smętne resztki odżywki zainspirowały mnie do maźnięcia lakierem kilka razy.

+ kolor :)

- często się robią jakieś bąbelki i łatwo "wgnieść" lakier i jego struktura już nie jest taka gładka... 
- nie jestem w stanie oddać za pomocą zdjęć koloru tego cuda - sami widzicie, że raz wygląda jak smerfowy a raz zupełnie inaczej :) jeśli chodzi o pojemność to wolę mniejsze lakiery- i tak nie zużywam całego, bo zwykle się zważy albo zapomnę o danej buteleczce. Spodobał mi się ten kolor, więc go wzięłam, bo zawsze jak szukam lakierów wybieram kolory podobne do tych, które już mam :P Też tak macie? 

1 komentarz: