Wyzwanie świąteczne + podsumowanie przeklinania

Hoł, hoł, hoł, coraz bliżej święta i w ogóle all I want for Christmas...  Nie da się ukryć, że mamy (prawie) święta. W związku z tym wyzwanie na ten tydzień będzie z nimi związane: odpocząć i spędzić czas w spokoju, radości i bez zbędnych stresów. 
Zacznę od podsumowania:  wielu z nas używa wulgaryzmów by ochłonąć, oczyścić się z nadmiaru emocji (zwłaszcza negatywnych). W moim przypadku też tak jest, a zwykle, gdy mam tydzień wyzwania spotyka mnie coś, co sprawia, że nie mam jak go wypełnić. Ten tydzień też usiany był okazjami do rzucania "paniami lekkich obyczajów" i mimo zwiększonego kontrolowania ich ilości nie jestem zadowolona z ogólnego rozliczenia. Po raz kolejny wychodzi więc na to, że zauważam pewne plusy cotygodniowych wyzwań.
źródło: thepunch.com.au


Może to dla Was normalne, że w świąteczne dni się odpoczywa, nie przejmuje, atmosfera jest spokojna, miła i w ogóle "cacy". Niestety, moje myśli uciekają do styczniowych kolokwiów, egzaminów i masy innych rzeczy-które-muszę-zrobić. Wychodzi więc na to, że posiedzę trochę nad tymi badziewiami, które powinnam opanować, ponadrabiam, poogarniam, jednak muszę znaleźć też sposób na odcięcie się od nich i czerpaniu radości z wcinania pierogów, zapijania ich barszczem i ustawiania ludzików z lego.


Może macie jakieś sposoby na pozbycie się stresów i takich depresyjnych myśli? Albo ktoś jeszcze będzie miał sporo do zrobienia w trakcie tych kilku wolnych dni i też się tym przejmuje (i w dodatku też chciałby przestać się martwić)?
2 komentarze:

 1. Just... iść spać, serio. Mnie to pomaga, choć wiem, że wiele ludzi w sytuacjach stresowych nie może spać.
  A oprócz tego trzeba jedynie zmienić motywację i stres musi być motywatorem, a nie stoperem! To ważne.
  No i broń boże, nie kopać ścian - to tylko wzmaga agresję, serio! :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  W.

  Życzę na Święta dużo odpoczynku i nie-stresu!
  Będę obserwować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za duża ilość snu sprawia, że niechciana przyjaciółka migrena wbija się na święta :)

   Usuń