Weekendowy chill out vs obowiązki

Sobota. Dzień dla wielu wolny. Moment na nadrobienie zaległości, odespanie czy odpoczywanie. To także dobry czas na coś nowego! 


Wielkimi krokami zbliża się poniedziałek. I nie, nie chcę nikogo straszyć, też nie lubię wstawać rano ;) Ten poniedziałek jednak będzie wyjątkowy - rusza kolejny projekt, który miał być myślą przewodnią tego bloga, ale coś nie wyszło. Musiałam poszukać towarzystwa, wsparcia, którego udzieli mi ktoś znajdujący się w podobnym położeniu. Dążąc do wspólnych celów łatwiej jest się zrozumieć i motywować. Nie szukałam ani długo ani daleko, ale zgranie naszych harmonogramów... Ale! Chyba się uda. Zatem - startujemy w najbliższy poniedziałek, 18.11.2013 nigdzie indziej jak właśnie tu, na blogu.

A póki co mamy sobotę. Książki - leżą rozgrzebane. Gramatyka? Coś mi morfemy płaczą. Zobowiązania? Śpią w szufladzie. Dydaktyka? Odpoczywa koło lampki. Francuski? Drzemie na stoliczku. Tysia? Skrobie notkę.

Słowem? Nie mogę się zmobilizować. Ale po co mam się tym martwić? Wczoraj wypiłam grzane wino i jak sobie pomyślę, że za chwilkę pójdę odespać ostatnie dni robi mi się cieplej na duszy. Czasem wątpię w sens takiego zabiegania. Przecież nawet nie mam kiedy w spokoju wypić herbaty i pomyśleć nad życiem. Dzień za dniem, każdy gdzieś biegnie, dni też ścigają się jak szalone. Potrzebuję odsapnąć. Z drugiej strony mam wrażenie, jakbym nic nie robiła i ciągle była zmęczona - ot tak. Spokojnie... Się pozmienia!

Zostawiam Was z grzańcem (co prawda wirtualnym, ale się starałam!). Pomysłów mam coraz więcej, wyzwań też, tylko jednego nie potrafię - nie wiem jak wydłużyć dobę? Może ktoś z Was już opatentował jakiś sposób? 


Spokojnego weekendu, byście naładowali akumulatory i śledzili nas od poniedziałkowego poranka :)
Po prawej dla mnie, po lewej dla Ciebie :D Szkoda, że wina nie da się przesłać mailem :)


4 komentarze:

 1. Oj to wino wygląda zachęcająco :) Pozostaje czekać, aż wymyślą teleport :D

  Zagubiona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I będzie można się dzielić jedzeniem i napojami przez USB <3

   Usuń