Tysia tropi - Internety

Biegam "po tych Internetach" jak szalona i co chwilę znajduję ciekawostki, które warto uwiecznić. Dlatego uwieczniam screeny i zbieram je by Wam pokazać. Oto porcja rozrywki z okazji środka tygodnia :) 


Nie wybieram jeszcze mojego numeru jeden, wrzucę kilka przykładowych. Z czasem pewnie powstanie coś w rodzaju "Top 10" :)

Proponuję kliknąć na zdjęcie (lepiej widać)


Wiem, że niektóre z tych błędów to zwykłe literówki, ale i tak całkiem pozytywnie nastrajają mnie wszelkie "kwiatki" :) I jeszcze ten tekst o dziewczynach, które w wieku 18-20 lat nie mają nic do roboty... Jasne ;)


Czy któryś z nich Wam przypadł do gustu? A może macie inne? PS Zainspirowałam kogoś i moje zdjęcia z poprzedniego posta z tego cyklu będą (podobno) w weekendowej gazecie, także nie pozostaje mi nic innego jak tropić dalej :)


3 komentarze:

 1. Czytam, czytam, czytam i zobaczyłam "telemarkieterów" :D Wybuchłam dzikim śmiechem :D
  Strasznie pozytywne są te internetowe kwiatki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, muszę uważać jak piszę, bo zdarzają mi się literówki albo jakieś głupie błędy gramatyczne :) Jeszcze pojawi się mój wpis z błędami w Twoim przeglądzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uśmiałam się niesamowicie! :)) Najbardziej rozbrajająca jest diagnoza natury kobiecej z obrazka drugiego. Powalające! :D

  OdpowiedzUsuń